Już w najbliższy weekend SKNKŻ CONKRET zaprezentuje swój projekt – Ogólnopolską Konferencję Budowlaną Studentów i Doktorantów EUROINŻYNIER – podczas finału konkursu StRuNa.

Podczas wystąpienia będziemy mieli przyjemność reprezentować nie tylko nasz Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki ale również środowisko studentów budownictwa, ponieważ jesteśmy jedynym kołem naukowym związanym z budownictwem, które zakwalifikowało się do finału konkursu!

Aby wypaść jak najlepiej, pracujemy nad naszym wystąpieniem niemal codziennie. Trzymajcie kciuki w sobotę o godzinie 15!

Zapraszamy również do śledzenia naszego fanpage’a, na którym podczas wystąpienia pojawi się transmisja wideo na żywo.