Drodzy Czytelnicy,

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zupełnie nową, bezpłatną propozycją Wydawnictwa Naukowego PWN, którą jest e-czasopismo – Niezbędnik Akademicki PWN.

Pozycja wydaję się niezwykle interesująca dla pracowników naukowych oraz wszystkich osób związanych ze szkolnictwem wyższym. Gorąco polecamy!

„Szanowni Państwo,
z przyjemnością prezentujemy nowe, bezpłatne e-czasopismo – Niezbędnik Akademicki PWN – skierowane do pracowników naukowych i dydaktycznych, jak również do wszystkich zainteresowanych zmianami i reformami związanymi ze szkolnictwem wyższym w Polsce.
Wydawnictwo Naukowe PWN oraz Wydawnictwo Lekarskie PZWL od początku swojego istnienia dostarczają rzetelnej i wartościowej wiedzy. Chcemy stale wspierać środowisko akademickie, informując o wszystkich zmianach dotyczących polskiej nauki.
Dokładamy wszelkich starań, aby wiedza zawarta w Niezbędniku Akademickim PWN była zawsze na najwyższym poziomie. Dlatego ludzie tworzący z nami kolejne wydania e-czasopisma, to znakomite grono przedstawicieli środowiska akademickiego. Wspólnie z Autorami prezentujemy kompleksowe źródło informacji dla władz uczelni, pracowników naukowych oraz dydaktycznych.
Serdecznie polecamy najnowszy numer Niezbędnika Akademickiego PWN i życzymy miłej lektury.”

Zapraszamy na stronę: niezbednikakademicki.pwn.pl

Odpowiedz