Szkolenie ASD i Robot

Studenckie Koło Naukowe Konstrukcji Żelbetowych CONKRET, zaprasza na szkolenie z oprogramowania AutoCAD Structural Detailing 2011 oraz Autodesk Robot Structural Analysis Professional 2011 organizowane przez Firmę Robobat Polska sp. z o.o.

Poprawiony (poniedziałek, 14 lutego 2011 14:44)

Więcej…

 

Nowe recenzje oraz zapowiedź zebrania Koła

W dziale "Działalność Koła" -> "Recenzje książek PWN" pojawiły się dwie nowe notki autorstwa członków naszego Koła. Krótka zapowiedź:

1) Tytuł: „MECHANIKA BUDOWLI teoria i przykłady”
Autor: Marian Paluch
Wydawnictwo Naukowe PWN, Warszawa 2013

"Książka pt.: „MECHANIKA BUDOWLI teoria i przykłady” Mariana Palucha jest to pierwsza pozycją w księgarniach omawiająca zakres mechaniki budowli obowiązujący na studiach inżynierskich związanych z budownictwem lądowym okraszona tak licznymi drobiazgowo rozwiązanymi przykładami obliczeniowymi.
Początek książki stanowi..."

2) Tytuł: „Konstrukcje wsporcze dźwignic”
Autor: Jan Żmuda
Wydawnictwo Naukowe PWN, Warszawa 2013

"Książka „Konstrukcje wsporcze dźwignic” zawiera opis zasad projektowania belek podsuwnicowych i słupów hal lub estakad, na których opierają się belki podsuwnicowe. Opisy te komentują i wyjaśniają często niełatwe zapisy Eurokodów.
W książce zawarty jest..."

O czym mowa w recenzjach? Przekonajcie się sami!


Ponadto, na wczorajszym zebraniu Zarządu Koła ustalono, że kolejne spotkanie odbędzie się w przyszłą środę, 20 listopada, o godz. 19:15 w sali 119 L1. Niebawem poznacie szczegóły dotyczące programu zebrania :)

 

Program Wycieczki do Rzeszowa - sobota, 20 listopad 2010

Wycieczka planowana dla 30 osób. Zwiedzanie budów odbywa się w 2 turach.
Zwiedzający dzielą się na 2 równe grupy ( grupa A i grupa B ) a następnie jadą na miejsca budowy pod opieką Bartka Borówki i Piotrka Małka. Podział zostanie zorganizowany jeszcze w Krakowie.
Po ok. 2 godzinach zwiedzania następuje wymiana grup.
Następnie po zakończeniu wizyt wszyscy spotykają się pod dworcem głównym i dostają do dyspozycji czas wolny.

 

Poprawiony (niedziela, 07 listopada 2010 13:07)

Więcej…

 
Więcej artykułów…