Sprawozdanie z zebrania

Zapraszamy do zapozniania się ze sprawozdaniem z ostatniego zebrania Koła, które to...

...póki co, pozostaje w rękach pozbawionych talentu dziennikarskiego autorów tego tekstu, co zmusza was, Drodzy czytelnicy, do czytania naszych niedoskonałych tekstów.

Sprawozdanie znajduje się w dziale "Działalność Koła - Zebrania" =)

Zachęcamy do przejrzenia!

Poprawiony (niedziela, 14 listopada 2010 12:15)

 

Sprawozdanie z zebrania 21.02.2011

Jeszcze na dobre nie opadł kurz po sesyjnych bojach, a my w pierwszy mroźny dzień kolejnego semestru zebraliśmy się, aby zmierzyć się z nowymi pomysłami i problemami naszego Koła Naukowego. Mróz panował nie tylko na zewnątrz, ale i pomiędzy murami budynku L-1, jednak mimo wszystko powitała nas ciepła atmosfera oraz tradycyjny szwedzki stół w postaci ciastek i herbaty lub kawy na rozgrzanie gardeł. Po zaspokojeniu pragnień i żądz „szef wszystkich szefów” rozpoczął spotkanie od prób „przekupstwa”...

Całe sprawozdanie

Poprawiony (niedziela, 06 marca 2011 11:11)

 

Wyjście na budowę Hali EXPO

W środę, 27.11.2013r. zapraszamy na kolejne wyjście na budowę - tym razem (dzięki uprzejmości wykonawcy - firmy Re-Bau) Hali EXPO w Krakowie, przy ul. Centralnej 53 (niedaleko M1 Nowohucka).

Zbiórka o godzinie 12:45 przy bramie głównej budowy, na wszelki wypadek w mailu osobom zakwalifikowanym podamy numery telefonów kontaktowych do nas :)

ZAPISY: FORMULARZ

Termin zgłoszeń do poniedziałku, 25.11 (godz. 21:00), ilość miejsc jest ograniczona - osoby zakwalifikowane poinformujemy drogą mailową w poniedziałek późnym wieczorem. Zapraszamy!

Więcej informacji o obiekcie m.in.:
http://www.re-bau.com/343,a,na-expo-krakow-stoja-juz-obie-hale.htm

 
Więcej artykułów…