Gratulacje dla Łukasza Zdanowicza!

GRATULACJE !!!

ŁUKASZ ZDANOWICZ (BYŁY PRZEWODNICZĄCY SKNKŻ CONKRET) ZOSTAŁ LAUREATEM KONKURSU IM. PROF. IZYDORA STELLA-SAWICKIEGO NA NAJLEPSZĄ PRACĘ DYPLOMOWĄ OBRONIONĄ NA WYDZIALE INŻYNIERII LĄDOWEJ W 2010 ROKU. PROMOTOREM PRACY JEST DR HAB. INŻ. ZBIGNIEW JANOWSKI, EM. PROF. PK.

WRĘCZENIE NAGRODY ODBYŁO SIĘ PODCZAS UROCZYSTOŚCI ZWIAZANYCH Z ROZSTRZYGNIĘCIEM KONKURSU PZITB „BUDOWA ROKU”, DNIA 4 LIPCA 2011 R., W HOTELU EUROPEJSKIM W KRAKOWIE.

SERDECZNIE GRATULUJEMY ŁUKASZOWI!

Nagroda im. Izydora Stella-Sawickiego ustanowiona jest przez Krakowski Oddział PZITB dla absolwentów Wydziału Inżynierii Lądowej i Wydziału Inżynierii Sanitarnej i Wodnej Politechniki Krakowskiej, za wyróżniające się prace dyplomowe ukończone i obronione w ubiegłym roku kalendarzowym.

Cel nagród:
- uczczenie pamięci profesora Izydora Stella-Sawickiego, inicjatora i pierwszego Rektora Politechniki Krakowskiej,

- zachęta do osiągnięcia jak najlepszych postępów w studiach

- podkreślenie zainteresowania, jakie PZITB przywiązuje do kształcenia młodej kadry technicznej w zakresie budownictwa.

 

więcej na temat Konkursu:

http://www.pzitb.org.pl => konkursy

Poprawiony (środa, 06 lipca 2011 13:17)

 

Zaproszenie do składania prac na IX Konferencję Naukową Studentów

logo

IX Konferencja Naukowa Studentów

Przedstawiamy bardzo interesującą propozycję udziału w konferencji (okolice Poznania, pażdziernik). Zachęcamy serdecznie do utworzenia ekipy reprezentującej Koło.

"Tegoroczna edycja będzie miała niespotykany dotąd charakter – to Uczestnicy zadecydują jaki będzie rozkład sesji w czasie trwania konferencji. Chcąc utrzymać interdyscyplinarny charakter sesji tematycznych, jednocześnie pozwalając spotkać się w ich czasie studentom i doktorantom o podobnych zainteresowaniach, prosimy osoby chcące wziąć udział w Konferencji o wskazanie dyscypliny naukowej lub dyscyplin naukowych najlepiej odpowiadających tematyce przesłanej przez nich pracy.

Konferencja adresowana jest do studentów wszystkich lat oraz doktorantów, którzy w dniu rejestracji będą na I roku studiów. Prace, związane z szeroko pojętą techniką (jedynie w języku angielskim), przyjmowane są do 20 lipca br. Potwierdzenie o udziale w Konferencji osoby zainteresowane otrzymają do 21 sierpnia br."

 

Więcej informacji na stronie:

http://www.kns.pwr.wroc.pl/

http://www.kns.pwr.wroc.pl/upl/notatka_prasowa_PL.pdf

Poprawiony (wtorek, 28 czerwca 2011 19:41)

 

Biuletyn informacyjny SKN PK 2011

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA NOWEGO BIULETYNU INFORMACYJNEGO SKN PK 2011,
A W NIM STRONY KOŁA CONKRET


http://riad.pk.edu.pl/~skn/skn/biuletyn.pdf

 
Więcej artykułów…