I Studencka Konferencja Budowlana „ EUROINŻYNIER”

Nowoczesne projektowanie i realizacja konstrukcji budowlanych

Patronat Honorowy:

J.M. Rektor Politechniki Krakowskiej
prof. dr hab. inż. Kazimierz Furtak

Dziekan Wydziału Inżynierii Lądowej
dr hab. inż. Tadeusz Tatara, prof. PK

Cel oraz tematyka Konferencji:

Konferencja EUROINŻYNIER organizowana jest dla studentów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę
z zakresu konstrukcji budowlanych.

Celem konferencji jest spotkanie studentów uczelni technicznych z całej Polski, mających głębsze
spojrzenie na ciekawe zagadnienia z dziedziny budownictwa oraz chcących zaprezentować swoją
pracę na forum publicznym.

Tematem konferencji są konstrukcje budowlane - żelbetowe, sprężone, metalowe, drewniane i murowe.
Zakres referatu powinien obejmować projektowanie, konstruowanie, wzmacnianie,
rewitalizację lub zagadnienia wykonawcze.

Do udziału w konferencji zapraszamy wszystkich zainteresowanych studentów.
Szczególnie serdeczne zaproszenie kierujemy do członków Studenckich Kół Naukowych oraz Opiekunów Kół.

Udział w konferencji studenckiej to przede wszystkim okazja do zdobycia wiedzy i doświadczeń, ale
także możliwość nawiązania nowych kontaktów i dobra zabawa.

Dla wszystkich uczestników konkursu referatów przewidziane są oficjalne dyplomy uczestnictwa, a dla najlepszych nagrody rzeczowe.

Wyróżniające się referaty mogą być rekomendowane przez Komitet Naukowy lub Jury Konferencji do druku w "Czasopiśmie Technicznym" - Wydawnictwo Politechniki Krakowskiej, 6 punktów MNiSzW.

Słuchacze nie biorący udziału w konkursie referatów, którzy zgłoszą swój udział i będą obecni na sejsach referatów otrzymają certyfikaty uczestnictwa.

Kontakt oraz zgłoszenia:

Organizatorzy Konferencji: