Informacje organizacyjne dot. wycieczki do Rzeszowa

Już w sobotę jedziemy do Rzeszowa!

Kilka ważnych informacji przed wyjazdem:

Zbiórka uczestników na peronie odjazdu pociągu TLK relacji Szczecin – Przemyśl do Rzeszowa o godzinie 6.20.

Planowany odjazd pociągu, zmienił się w związku z pracami remontowymi na kolei z 6.34 na 6.55. Na podstawie informacji, którą uzyskaliśmy w PKP sytuacja może ulec zmianie również w piątek wieczorem, dlatego taka wczesna pora zbiórki.

Każdy uczestnik powinien zabrać ze sobą wymienione niżej rzeczy:

- Ciężkie obuwie na grubej podeszwie – osoba  w nieodpowiednim obuwiu nie zostanie wpuszczona na budowę!

- Kask oraz kamizelkę – do odbioru obowiązkowo u Bartka Wilka w piątek przy portierni instytutu L-1, w przerwach o godz. 10.45 oraz 12.30.

- Legitymację studencką ( podbitą ) – w związku z przejazdem koleją oraz MPK Rzeszów

Brak  w/w wyposażenia uniemożliwi uczestnikowi wejście na teren budowy lub w przypadku legitymacji zmusi do poniesienia dodatkowych kosztów przejazdu.

Na budowie budynku Uniwersytetu, w tę sobotę, prowadzone będą pracę przy wznoszeniu 4 i ostatniego żurawia wieżowego. Jest to skomplikowane i niebezpieczne przedsięwzięcie. Przede wszystkim podczas wizyty na tej właśnie budowie, należy zachować szczególną ostrożność oraz zwracać uwagę na ograniczenia wynikające z obszaru pracy dźwigów. Na terenie budowy będzie pracował wielki 250 tonowy dźwig. Dodatkowo, przez część placu budowy zostanie poprowadzony wyjątkowo ruch uliczny, w związku z powyższym należy  bezwzględnie stosować się do poleceń kierownika BHP, który będzie za nas odpowiadał.

Prosimy o zastosowanie się do naszych zaleceń i mamy nadzieję, że wycieczka Wam wszystkim się spodoba!

Do zobaczenia już w sobotę!

Poprawiony (poniedziałek, 22 listopada 2010 19:15)