Studencka Sesja Kół Naukowych 2010

CONKRET odnosi sukces na SSKN 2010 !!!

23 kwietnia 2010 r.

Jak co roku stanęliśmy w szranki o miejsca na Studenckiej Sesji Kół Naukowych Politechniki Krakowskiej – efekty naszej pracy przerosły jednak nasze najśmielsze oczekiwania. Referaty na naszym Wydziale rozpisano na dwie sale przyporządkowując do nich prelegentów pod kątem tematyki przygotowanej przez nich prezentacji. Tym sposobem w przypisanej nam sali 201 spośród 11 prezentacji, aż 9 stanowiły prace przygotowane pod barwami Naszego Koła! Tym samym staliśmy się najowocniej pracującym Kołem na Kierunku i ponad dwukrotnie zwiększyliśmy liczbę naszych wystąpień w porównaniu z rokiem ubiegłym, utrzymując jednocześnie ich wysoki poziom merytoryczny – o czym świadczą zajęte miejsca i zdobyte wyróżnienia.

Zakres tematyczny prac przygotowanych przez „Naszych” kształtował się następująco:

Zgarnęliśmy 2 miejsca na podium:

• I miejsce – Piotr Mróz – niezwykle ambitny i uzdolniony student dwóch kierunków, którego opiekunem naukowym prezentacji był dr hab. inż. Andrzej Winnicki, prof. PK
  • III miejsce – Tomasz Czerwień – weteran, zapalony praktyk i aktywny działacz Koła, którego opiekunem naukowym referatu była dr inż. Terasa Seruga.

Jury doceniło również trud włożony przez naszego opiekuna naukowego – Panią dr inż. Teresę Serugę, za wieloletnie prowadzenie Koła i patronat nad wygłoszonymi już dziesiątkami prezentacji przez obecnych jak i przyszłych młodych naukowców.

Zarząd Studenckiego Koła Naukowego „CONKRET” pragnie również przyłączyć się do tego gestu uznania i złożyć na ręce Pani doktor najszczersze podziękować za bezgraniczne oddanie i niezwykłe zaangażowanie w prace Koła.

Podziękowania kierujemy również do wszystkich studentów, którzy wystąpili na SSKN, organizatorów jak i słuchaczy. Zapraszamy ponownie w przyszłym roku!

[Dawid Łątka]

Poprawiony (niedziela, 07 listopada 2010 15:51)