Zebranie Koła 10.11.2009

10 listopada, we wtorek, odbyło się w sali Instytutu L-1 zebranie Koła Naukowego "CONKRET". Było to spotkanie po części organizacyjne, ale nie tylko. Z niewielkim poślizgiem rozpoczęto spotkanie (bynajmniej nie tyle z powodu spóźnienia, co raczej z organizacji dodatkowych miejsc dla tak dużej liczby przybyłych osób).

Na samym początku spotkania - po opanowaniu sytuacji - przedstawiono prezentację Koła pt. "CONKRET - o tym, co było i o tym, co będzie...". Mówiono o strukturze, celach i misji Koła, przedstawiona została skrótowo jego historia (począwszy od lat 70-tych ubiegłego wieku!). Zaprezentowano dokonania CONKRETu w ostatnich latach jego działalności oraz przedstawiono planowane inicjatywy (zarówno te wspisane już w tradycję Koła jak i nowe pomysły).

Następnie, Karolina Porębska przedstawiła prezentację pt. "Beton - konstrukcja architektury, architektura konstrukcji", gdzie pokazała "początki" betonu i przede wszystkim ciekawe (spektakularne) jego wykorzystanie/zastosowanie w budownictwie.

Prezentacją-niespodzianką spotkania był pokaz zdjęć i opowiadanie Marka Gierlickiego o jego pobycie na studiach za granicą (Portugalia) w ramach programu Erasmus.

Zebranie zakończyło się dalszą integracją już poza murami uczelni.


Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkania.

 

Poprawiony (środa, 24 listopada 2010 16:09)

 

Dodaj swój komentarz

Imię:
Twój email:
Komentarz: