Blog o technikach pomiarowych

Przedstawiamy wszystkim wiadomość od p. Marka Pudło z www.blog.mierzymy.pl:

"Blog o technikach pomiarowych www.blog.mierzymy.pl jest miejscem, gdzie całkowicie za darmo można znaleźć wiedzą, na poszukiwanie której studenci musieliby poświęcić mnóstwo czasu i przewertować niejeden akademicki podręcznik. Praktyczne doświadczenia to kolejna ogromna wartość prezentowanej treści - na blogu można zaleźć informacje o sposobie posługiwania się konkretnymi instrumentami pomiarowymi i niecodziennych zastosowaniach.

Jednak najciekawszą częścią bloga są prezentacje konkretnych modeli instrumentów pomiarowych. Są one skrupulatnie testowane, często jeszcze przed oficjalnym wprowadzeniem ich do sprzedaży, a wyniki prób są przedstawiane w formie naszych subiektywnych opinii.

Na blog.mierzymy.pl pojawiają się wpisy o bardzo różnorodnej tematyce. Poruszam w nich zarówno zagadnienia teoretyczne konstrukcji i zasad działania narzędzi pomiarowych, jak i ich praktycznego zastosowania. Studenci mogą w jednym miejscu znaleźć mnóstwo ciekawostek, których próżno szukać w internecie, czy nawet w akademickich podręcznikach. Już w tej chwili blog jest bardzo interesującym miejscem dla studentów. Fajnie by było, gdyby mógł się stać miejscem, do którego zagląda się po informacje potrzebne nie tylko do nauki, ale także przydatne w praktycznym wykonywaniu zawodu inżyniera.

Blog działa już ponad półtora roku i jest na bieżąco aktualizowany. Choć trzeba w jego tworzenie włożyć mnóstwo czasu i energii, to jednak warto to robić choćby dla ciepłych słów czytelników na temat tego przedsięwzięcia. Doszedłem do wniosku, że treści na stronie jest na tyle dużo, że warto "powalczyć" o trochę więcej rozgłosu i kolejnych nowych odbiorców."

Sprawdźcie czy jesteście zainteresowani :)

Poprawiony (sobota, 18 stycznia 2014 18:12)

 

Dodaj swój komentarz

Imię:
Twój email:
Komentarz: