VII Budowlane Warsztaty Inżynierskiej - ZAPISY

Jak już wcześniej informowaliśmy, w dniach 11-13 października (pt-nd) zapraszamy wszystkich chętnych członków Koła CONKRET oraz tych, którzy chcą do nas dołączyć na VII Budowlane Warsztaty Inżynierskie, które tym razem odbędą się w Chatce Studenckiej "Rogacz" (http://www.schronisko-rogacz.pl) w Beskidzie Małym.

Oprócz wizyt na ciekawych budowach i spotkań z inżynierami budowlanymi, noclegów w schroniskach górskich, wieczornych sesji referatów oraz wycieczek pieszych po okolicy tym razem dodatkową atrakcją będzie konieczność wspólnego przygotowania posiłków dla całej naszej grupy. Dlatego też prosimy wszystkich, którzy mają propozycje szybkiego, praktycznego i smacznego dania dla 35 osób o wpisanie swoich pomysłów w odpowiednim polu formularza :)

Wszystkich wybierających się na Warsztaty zachęcamy do przygotowania referatu, podzielenia się z innymi na przykład krótką relacją i zdjęciami z praktyk wakacyjnych lub prezentacją ciekawego zagadnienia.

Zapisy poprzez formularz potrwają do niedzieli, 6 października, natomiast listę osób zakwalifikowanych do udziału zamieścimy na stronie internetowej w poniedziałek, 7 października. Wszyscy zakwalifikowani zostaną poinformowani mailowo o szczegółach wyjazdu.

ZAPISY


Poprawiony (piątek, 27 września 2013 13:19)

 

Dodaj swój komentarz

Imię:
Twój email:
Komentarz: