Zapraszamy na II Studencką Konferencję Budowlaną EUROINŻYNIER!

Koło Naukowe Konstrukcji Żelbetowych CONKRET ma zaszczyt zaprosić na II Studencką Konferencję Budowlaną EUROINŻYNIER, która odbędzie się w dniach 13-15 kwietnia 2012 roku w Politechnice Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki w Krakowie.

Tematem przewodnim Konferencji jest NOWOCZESNE PROJEKTOWANIE I REALIZACJA KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH.

Celem konferencji jest spotkanie studentów uczelni technicznych z całej Polski, mających głębsze spojrzenie na ciekawe zagadnienia z dziedziny budownictwa oraz chcących zaprezentować swoją pracę na forum publicznym.

Konferencja poświęcona będzie tematyce związanej z konstrukcjami budowlanymi żelbetowymi, stalowymi, drewnianymi, murowymi i sprężonymi w zakresie ich projektowania, konstruowania, wzmacniania, rewitalizacji oraz zagadnień wykonawczych.

Program konferencji obejmuje:

• Przedstawienie referatów
  • Wystąpienia gości honorowych
  • Prezentacje wykonane przez kadrę techniczną firm wykonawczych i produkcyjnych
  • Prezentacje firm produkujących i oferujących materiały dla budownictwa
  • Dyskusje tematyczne zainspirowane wygłoszonymi wykładami oraz referatami
  • Spotkania kameralne, specjalistyczne i promocyjne

Przewodniczącym Komitetu Naukowego będzie dr hab. inż. Wiesław Ligęza, prof. PK

Najlepsze referaty mają szanse zostać opublikowane w Czasopiśmie Technicznym za które można uzyskać aż 6 punktów. Tylko najlepsze krajowe wydawnictwa naukowe są tak wysoko punktowane.

Warunkiem uczestnictwa w konferencji jest przysłanie zgłoszenia do 5 marca 2012 roku.

Adres formularza: Formularz zgłoszeniowy

Wszystkie informacje dotyczące konferencji będzie można znaleźć od 24 lutego na stronie www.euroinzynier.edu.pl a także na stronie Koła.

Pytania prosimy kierować na adres mailowy:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

PLAKAT KONFERENCJI: plakat
FOLDER INFORMACYJNY: folder

Zapraszamy!

Poprawiony (niedziela, 26 lutego 2012 19:49)