II Studencka Konferencja Budowlana EUROINŻYNIER

II Studencka Konferencja Budowlana EUROINŻYNIER

II Studencka Konferencja Budowlana EUROINŻYNIER odbędzie się w dniach 13‑14 kwietnia 2012 r. Tematem przewodnim, jak w ubiegłym roku pozostaje "Nowoczesne projektowanie i realizacja konstrukcji budowlanych".

Uzyskaliśmy Honorowy Patronat JM Rektora PK prof. dr hab. inż. Kazimierza Furtaka oraz Pana Dziekana WIL  dr hab. inż. Tadeusza Tatary, prof. PK. Kierownictwo Komitetu Naukowego Konferencji objął dr hab. inż. Wiesław Ligęza, prof. PK, Dyrektor Instytutu Materiałów i Konstrukcji Budowlanych. Organizatorem pozostaje Studenckie Koło Naukowe Konstrukcji Żelbetowych CONKRET.

W programie znajdzie się oczywiście ogólnopolski konkurs referatów studenckich oraz wystąpienia firm związanych z budownictwem. Jednym z głównych punktów Konferencji będzie interesujący wykład, który zgodził się wygłosić dla nas Honorowy Gość Konferencji - Profesor Włodzimierz Starosolski.  W ubiegłym roku zainteresowanie wykładem Profesora było na tyle duże, że sala konferencyjna wypełniła się całkowicie – liczymy, że również w tym roku nie będzie inaczej. Temat wykładu podamy w dalszych informacjach.

W ramach organizacji Konferencji nawiązaliśmy m.in. współpracę z  Wydawnictwem Naukowym PWN. Zachęcamy  do zapoznania się z szerokim asortymentem książek PWN o tematyce związanej z budownictwem!

Logo PWN wraz z linkiem już od dziś możecie znaleźć na naszej stronie:


W lutym uruchomimy zapisy na Konferencję – szczegółowe informacje pojawią się wkrótce na stronie Koła. Już dzisiaj zachęcamy do zarezerwowania sobie czasu na napisanie referatu i na przyjazd do Krakowa. Serdecznie zapraszamy Koła Naukowe i wszystkich studentów budownictwa!

UWAGA, członkowie i sympatycy Koła CONKRET:

Cały czas trwają prace nad Konferencją i rozmowy z firmami. Zebranie Organizatorów II Studenckiej Konferencji Budowlanej EUROINŻYNIER i podział dalszych prac zaplanowane są po sesji.

Poprawiony (sobota, 28 stycznia 2012 21:39)

 

Dodaj swój komentarz

Imię:
Twój email:
Komentarz: