TEKLA STRUCTURES

Studenckie Koło Naukowe Konstrukcji Żelbetowych "CONKRET" ma zaszczyt zaprosić wszystkich studentów na spotkanie
połączone z pokazem możliwości programów z rodziny Tekla Structures.Spotkanie odbędzie się we wtorek 29 marca w sali 201 ( budynek WIL ) o godzinie 14.30 - wstęp wolny!

Szkolenie zostanie poprowadzone przez specjalistów oficjalnego przedstawiciela Tekla Structures w Polsce - firmę Construsoft z Poznania.
Tekla Structures to odpowiednik pakietu Revit Structure firmy Autodesk, składającego się z Revit Structure do modelowania, ASD do detalowania oraz Robot do obliczeń.
Jest obecnie jednym z liderów rynku programów wspomagających projektowanie.
Z oprogramowania do projektowania z wykorzystaniem BIM firmy Tekla Structures korzystaja najwieksze biura konstrukcyjne na świecie.
Modelowano w nim stadiony na Igrzyska Olimpijskie w Pekinie, stadion Wembley, stadiony w Niemczech, Katarze, USA, najwyższe budynki świata, konstrukcje słynnego architekta Santiago Calatravy!
Oficjalne spotkanie z firmą Construsoft to jedyna możliwość, żeby dowiedzieć się jak uzyskać dostęp do tego oprogramowania oraz poznać najnowsze trendy w projektowaniu konstrukcji.
Ze względu olbrzymie zainteresowanie firm i uczelni w Polsce pakietem Tekla Structures będzie to jedyne szkolenie w Krakowie w tym roku.

Więcej informacji o programie i firmie na stronach: www.tekla.com, www.construsoft.pl

Konstrukcje betonowe

Stadiony

Rysunki: [1] [2] [3] [4] [5] [6]

 

 

 

 

Dodaj swój komentarz

Imię:
Twój email:
Komentarz: