Strona działa

Nasza Strona nareszcie działa! ;)

Nieobecność nastąpiła w związku z prowadzoną przez Politechnikę Krakowską modernizacją szkieletu uczelnianej sieci  komputerowej. Prace zostały zakończone i liczymy, że strona będzie już stale dostępna.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Czas nadrobić zaległości:

• Wczoraj, tj. 21.02.2011 odbyło się zebranie Koła - sprawozdanie wkrótce ;)
  • Niedawno ogłoszona została lista uczestników Szkolenia ASD+Robot organizowanego przez Koło CONKRET i Robobat Polska sp z o.o. - uczestnicy otrzymali informacje na maila
  • 09.03.2011 - Prezentacja Firmy Construsoft dotycząca programu Tekla Structures
  • 11.03.2011 - Wycieczka na zbiornik wodny w Świnnej Porębie - formularz zgłoszeniowy wkrótce
  • 22.03.2011 - Spotkanie z  Przewodniczącym Krajowej Komisji Kwalifikacyjnej Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa, Przewodniczacym Zarządu Oddziału Małopolskiego PZITB dr inż. Marianem Płacheckim w sprawie zdobywania uprawnień budowlanych (termin wstępnie planowany)