Szkolenie ASD i Robot

Studenckie Koło Naukowe Konstrukcji Żelbetowych CONKRET, zaprasza na szkolenie z oprogramowania AutoCAD Structural Detailing 2011 oraz Autodesk Robot Structural Analysis Professional 2011 organizowane przez Firmę Robobat Polska sp. z o.o.

Organizowane będą dwie tury szkoleń – poziom podstawowy i poziom zaawansowany. Każde szkolenie będzie trwało przez 3 dni po 8 godzin lekcyjnych. Całość kończy się imiennym certyfikatem Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego Autodesku. Koszt szkolenia wynosi 370 zł brutto.

Terminy szkoleń:
1-3.03.2011 – 1 tura - poziom podstawowy
15-17.03.2011 – 2 tura - poziom zaawansowany (data może ulec zmianie, ponieważ jest jeszcze w trakcie ustaleń).

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza

Więcej szczegółów:
Liczba uczestników: 18-20 osób na jedną turę
Szkolenie przeprowadzi dwóch inżynierów z Firmy Robobat: jeden prowadzący, drugi inżynier do pomocy uczestnikom, którzy mają problem, pytania, ect.
Czas trwania szkolenia: 8 godzin lekcyjnych (4 części po 1,5 godz) + przerwy. od 9:00 do 16:30.
Szkolenie odbędzie się w Sali 122 (L-1) na stacjach roboczych z Firmy Robobat
Koszt szkolenia: 370 PLN brutto za całość. Dla porównania standardowe ceny w przypadku szkoleń grupowych dla studentów: ASD - 320 PLN, Robot – 550 PLN (ceny NETTO)

Konspekt szkolenia z ASD Żelbet
Konspekt szkolenia z ARSA podstawowy
Konspekt szkolenia z ARSA zaawansowany

Pytania prosimy kierować na maila: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Pozdrawimy i zachęcamy do zapisów.

Poprawiony (poniedziałek, 14 lutego 2011 14:44)