Zakończenie etapu zgłoszeń do konkursu referatów.

 

 

Studenckie Koło Naukowe Konstrukcji Żelbetowych
informuje o zakończeniu etapu zgłoszeń do konkursu referatów
I Budowlanej Konferencji Naukowej „EUROINŻYNIER”.


Chcielibyśmy serdecznie podziękować za olbrzymie zainteresowanie organizowaną przez nas Konferencją.
Jest nam niezmiernie miło, widząc że do wzięcia udziału w konkursie referatów ubiega się kilkadziesiąt osób z całej Polski. Po zakończeniu obecnego etapu wszystkie zgłoszenia na podstawie nadesłanych streszczeń zostaną poddane procesowi kwalifikacji przez zaprezentowany na stronie Komitet Naukowy Konferencji, który wybierze referaty konkursowe. Tematy referatów, które wezmę udział w konkursie, zostaną zamieszczone na naszej stronie, jednocześnie informacja o zakwalifikowaniu się wybranych przez nas referatów będzie przesłana indywidualnie uczestnikom i ich opiekunom zgodnie z harmonogramem konferencji do 31 stycznia 2011.
Poniżej prezentujemy listę uczelni, z których napłynęły do nas zgłoszenia:


  • Politechnika Wrocławska

  • Politechnika Koszalińska
  • Politechnika Poznańska

  • Politechnika Częstochowska
  • Politechnika Krakowska

  • Politechnika Łódzka
  • Uniwersytet Warmińsko-Mazurski

  • Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
  • Wojskowa Akademia Techniczna

  • Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego

 

Przypominamy również, że rejestracja dla osób zainteresowanych udziałem w konferencji EUROINŻYNIER
bez wygłaszania referatu cały czas trwa. W tym etapie zgłoszenia przyjmowane są do wyczerpania liczby dostępnych miejsc, a czynnikiem decydującym o udziale w konferencji jest kolejność zgłoszeń. Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na naszej stronie internetowej
www.conkret.pk.edu.pl w zakładce „Zgłoszenia”.

Do udziału zachęcamy przede wszystkim pracowników naukowych uczelni wyższych oraz wszystkich studentów zainteresowanych tematyką konferencji, ale również uczniów ostatnich lat techników budowlanych.
Nasza Konferencja, jest niepowtarzalną okazją do wysłuchania referatów naszych koleżanek i kolegów, ale również zaproszonych gości, wybitnych specjalistów z zakresu konstrukcji budowlanych. Otwiera również możliwość bezpośredniego spotkania i zainteresowania swoją osobą przedstawicieli największych firm budowlanych w Polsce. Na Konferencji będą obecni reprezentanci firm takich jak Skanska, Keller czy Erbet.
Już dzisiaj zgłoś swój udział i spotkaj się z nami w Krakowie w dniach 18-20 marca 2011.

Uprzejmie przypominamy, że tylko zarejestrowani uczestnicy otrzymają na zakończenie certyfikat uczestnictwa wraz z kompletem materiałów konferencyjnych.

Zapraszamy!

 


Poprawiony (środa, 26 stycznia 2011 00:23)

 

Dodaj swój komentarz

Imię:
Twój email:
Komentarz: